2017 & Project Rehab

Project Rehab vznikl v roce 2015, 1. května na svátek všech zamilovaných. A ve znamení LÁSKY taky pokračuje dál. Druhý rok pomalovaného oblečení, které si zakládá na kvalitě, originalitě a osobní hodnotě skrz design je za námi.  Jaký byl?
Shrnout co vše se odehrálo v roce 2017 není úplně jednoduché. Byl to totiž rok plný nových tváří a splněných snů. Přesto se pokusím vypíchnout to nejdůležitější, co opět posunulo Rehab dál a nám dodalo jistotu, že to co děláme, má smysl.
Na začátku roku jsme sbírali inspiraci v Thajsku.  Místní umělci a mniši definují cestu Rehabu od samého začátku, proto každý rok cestujeme pro novou energii právě tam.       
BŘEZEN se nesl ve znamení osobního designu na vaše kicks, bundy a kalhoty. Tak to na jaře v ateliéru bývá - custom custom custom. 
 
DUBEN přinesl skvělou spolupráci s obchodem JineyLevel, kde mohou zákazníci nakupovat aktuální kolekce. Kluci ze Spálené 21 jsou králové streetového oblečení tady v Praze a my jim moc děkujeme za super fotky, které pravidelně v Rehab outfitech tvoří. 
  
KVĚTEN odstartovala ručně šitá kolekce ve spolupráci s OneLife Clothing, jejíž tváří se stala raperka Sharlota a kouzelník s vlasy Delikvent. Unisex kousky se díky vám staly stálicemi v nabídce & jsme rádi, že jste si krále látek, LYOCELL, zamilovali stejně jako my <3
To ale není z tohoto měsíce všechno. V květnu se nám totiž splnil hvězdný sen, když do ateliéru přijel Marcus z Trouble Gang s tím, že chce osobní design na svojí basu.  A pak druhou :) Na Majálesu v Brně se pak naše Kat rozbrečela dojetím, když na stage vyšel v bundě i Marpo. Absolutní srdcovka.
   
    
ČERVEN jsme protančili na stage Metronome festivalu, kde naše personifikované kousky oblékli neskutečně talentovaní tanečníci Divize team v čele s úchvatnou Zizoe. Tenhle Boho Art style se k Rehabu a létu neskutečně hodil. 
ČERVENEC nás přivedl na festival Ynspirology, kde jsme pod záštitou firmy AVON malovali spolu s vámi růžová trička. To odstartovalo spolupráci s firmou AVON a česko-slovenskými influencery, například se zpěvačkou Darou Rolins, která svou povahou a nadšením pro život definuje Rehab. Do Rehab Family se připojila také mladá a multitalentovaná Gabreila Hecl.
 
PODZIM přinesl instagramové soutěže ve spolupráci se Sprite a naší další účast na Teniskology, kde jsme tentokrát vytvářeli osobní design na boty před očima diváků. 
           
Natočili jsme také svou první reklamu - spot na rtěnky AVON, kde jsou všichni oblečeni do Rehab kousků. Takovou věc a s takovým social dosahem (přes 1mil shlédnutí!) bychom si na začátku roku ani neuměli představit. Mrkněte na backstage video z natáčení ;) 
ŘÍJEN přinesl kolekci 2.0 LOVE IS BLIND, dospělou a dětskou verzi, která sklidila a stále sklízí velké úspěchy mezi našimi příznivci. Děkujeme, že jste pochopili tuhle myšlenku a že stále podporujete tuhle kolekci, je to pro nás nejvíc <3
LISTOPAD nás donesl až do Brna, kde můžete Rehab kousky nakupovat v REBELION Store.  
Od listopadu jsme také v největším středoevropském obchodním centru na Chodově, ve společnosti všech předních českých designérů v CLAF store.
PROSINEC už nevíme, protože to byl v ateliéru takový mazec, že jsme rádi, že jsme vám všechny objednané kousky stihli vyrobit :)) 
Za celý rok se nám rozšířila Rehab NATION o plno nových klientů, kteří jsou jednoduše těmi nejlepšími, které bychom si mohli přát. Váš support a interakce na sociálních sítích jsou neuvěřitelné. Díky Vám naše oblečení obletělo svět a my Vám za to nesmírně DĚKUJEME. Tohle je to, co nám dává sílu jít dál a ještě výš <3
Děkujeme také všem umělcům, se kterými jsme navázali spolupráci a kteří smýšlí stejně jako my. Bez vaší energie bychom tu nebyli.
Během roku 2017 se také rozrostl náš Rehab TEAM o super lidi, kterých si vážíme a kteří žijí naší filosofii. Všechny modelky a modelové, které vídáte na našich fotkách, jsou součástí naší Rehab Family & jsme moc hrdí na to, že máme v komunitě takové influencery, kteří tvarují podobu Rehabu.  
Díky Josefíně, která pomáhá v ateliéru a díky které se Kat pod návalem objednávek ještě nezbláznila, díky Báře za její produkční práci a konzultace, díky Verče, která neúnavně píše blogy s duší & diskutuje nové produkty, díky Pátě, jejíž oko pozvedlo náš instagram na vyšší level, díky Radce, Danielovi, Tomášovi, Jirkovi... a dalším našim fotografům, kteří si Rehab vybírají do svých projektů. Díky Kubovi z One Life, tomu především, za neskutečně skvělou spolupráci a za to, že ještě existují lidi, kteří upřímně dýchají pro to, co dělají. Díky Danielovi z The Address, který nás postavil na retail nohy, díky klukům z JineyLevel za support a chill, když je panika. 
Díky VÁM VŠEM, kteří tohle čtete, kteří chápete a kteří nás nenecháte nikdy na pochybách. 
ROK 2017 byl jednoduše skvělý a dodal nám energii do toho dalšího. Už teď máme v plánu plno novinek pro nadcházející rok ( & brzo povíme :)
Užijte si novoroční oslavy, zrehabilitujte svou mysl!
Za celý tým Project Rehab,
DĚKUJEME

Leave a comment