SHOPPING CART

LOVE YOUR OWN SKIN 2.0 NUDE


Nové produkty se štítkem 2.0 kolekce dorazily na eshop a brzo i do našich stores v Praze. Nude barvy, štětcem malovaný pruh na páteři, který tě podrží pokaždé, kdy budeš chtít sklopit hlavu a pochybovat. Proto také heslo LOVE YOUR OWN SKIN! 

Stojíme za tebou a kromě sebejistoty ti doručujeme další várku nejpohodlnější organické bavlny. Bílé a nude hoodies, sweatshirts v černé a nude, i černá a bílá trička jsou jako vždy unisex a sluší jednoduše každému, kdo má odvahu být výstřední a svůj.

      

To bezpochyby ukazuje i photoshoot, ve kterém jsme vedle sebe postavily kontrasty dobra a zla, něhy a sexu nebo uměleckých insta fotek proti realitě češství. To abychom světu ukázali, že jsme hrdí na to, odkud jsme.

 

 Ateliér i kravín mají v sobě trochu z nás. Musíme umět přijmout obojí a milovat se jací jsme. 

 V rámci focení jsme si neodpustili ani kreativní chvilku, kdy jsme bílé long tees cákali přímo na modelkách. A ultimate custom byl na světě.

Novinky jsou ve třech barevných variantách: Nude, černá a bílá. Nude hoodies, nude sweatshirts, černý sweatshirt a černé tee a bílá hoodie s bílým tee. Je jen na tobě, jestli si vybereš lásku před dark side. 

Všechny produkty mají ručně šité motivační štítky kolekce 2.0 se vzkazem, který tě má provázet životem. Jako vždy klademe důraz na detaily, ať už ve střihu, barvách nebo designu.

Všechny produkty jsou na eshopu tak jdi a rock'em  your own way!

S láskou,

Vee

 

//EN

New products under the 2.0 collection are available in our stores and also online. The NUDE pieces should make you love yourself. LOVE YOUR OWN SKIN and always let your clothes speak for yourself.

As always our favourite eco organic cotton and unisex shape. Rock it your own way.

The new pieces are in three colours: white, black and nude. White hoodie and tee, black sweatshirt and tee and nude sweatshirt and hoodie. Its up to you if you show your decent you or choose the dark side.

 

Precious details and motivation text on each of the pieces to remind you what you stand for and who stands behind you. 

With love,

Vee.


Napište komentář