SHOPPING CART

NIKE PRAGUE x Project Rehab


REHAB = pomalované tenisky.
Už od startu projektu v roce 2015 sníme o téhle spolupráci a konečně Ti ji můžeme oficiálně představit: NIKE X REHAB sneakers. Přesněji, Nike AirForce 1 MID & LOW pomalované Rehab barvami od našeho nového partnera Nike Prague
Nakupovat můžeš ready-wear páry AF1 Low & AF1 Mid u nás na eshopu.
Nebo! využij exkluzivních výhod naší Rehab komunity a objednej u nás CUSTOM osobní design a dostaneš slevu 20% na jakékoliv tenisky k pomalování v Nike Prague obchodě na Příkopech.
(Sleva je na jméno, po zaplacení Custom designu u nás.)
Obuj si boty, který ti bude každej závidět. A kromě toho si zařídíš vstupenku do sporťácký komunity Nike Prague people a za nás? They rock! 
Chystáme totiž hooodně dalších překvapení s touhle Nike Prague partou. Kdo asi bude ambassador téhle spolupráce? A kdy bude special event přímo na obchodě? 
Jsme zatím tajemný :) tak sleduj náš instagram, kam budeme přidávat nejnovější info, hromadu fotek a taky making of videí.
With love,
Vee.
EN//
Collabs, collabs. collabs.
Aaand here we come with a new partnership. This time with the one and only flagship store Nike Prague.
We made some ready-wear pairs of Nike AirForce 1 for you guys to rock on the streets. Get yours via eshop or message us on our social media.
Didn't find your favourite sneakers? Don't worry! Purchase sneaker custom design via our eshop and get 20% off of any pair you find in the Nike Prague store.
(after payment on our website you get a discount voucher written in your name to use in the Nike Prague store)
Keep checking our instagram in the meantime to see more cool pics and videos.
We love you,
Vee.

Napište komentář