REHAB UNDERWEAR

U nás v Rehabu jsme od začátku all about love & loving your own skin.
A nic nemůže dodat více sebevědomí a komfortu, než padnoucí spodní prádlo. Proto jsme pro Tebe prostě museli vyrobit ultimátní pocit sexy & beautiful:  REHAB UNDERWEAR. 
Novinkou na našem eshopu jsou nyní podprsenky, kalhotky a body v černé barvě, v základu bez doteku štětce. Vše ručně šité by Lnkrules. LOVE YOUR OWN BODY kolekce vychází ve dvou velikostech: Sexy a Beautiful. Žádné škatulkování, žádná čísla, žádné plus a mínus. 
Když jsme tvořily tuhle kolekci, šlo nám hlavně o univerzálnost a pohodlí a jak už je naším zvykem, propojení protikladů. Proto sporty yet elegant a proto střih, který si může vzít každý bez rozdílu. Malá prsa, velká prsa, úzké boky, vysportovaný zadek.. Padne jednoduše všem.
Bralette sportovního střihu nejen že drží prsa, ale zároveň nikde neškrábe, neškrtí a díky hlubokému výstřihu vypadá ještě ke všemu sexy. Hodí se do posilovny, pod šaty, do práce i na párty. A všude je táááák pohodlná.
Panties lze nosit klasicky, či jako high cut leg pro pocit nekonečných nohou a užších boků. Detaily průhledné látky na stranách působí vyzývavě a opticky uberou tam, kde je třeba.
Body je navrženo tak, aby potlačilo všechny ženské issues a komplexy. Látka, která udrží vše schované a naopak upozorní a odhalí místa, kde si to můžeme dovolit. Hluboký výstřih vpředu i na zádech působí sexy a rozbíjí pocit nudného zpevňujícího body pod šaty. Látka je pružná, ale nikdy nepovolí příliš. Kvalita doplněná o jemný lesk tvoří společně náš nejoblíbenější kousek téhle kolekce. 
Jako vždy nezapomínáme na CUSTOM. Pokud chcete prádlo přímo na míru, zašlete nám s objednávkou své míry a do dvou týdnů bude prádlo ušito. Samozřejmě je také možnost CUSTOM DESIGNS, pokud chcete na černou látku nápisy či pocákání. 
Koneckonců, všechno si můžete prohlédnout na fotkách s koňmi, které to říkají vše za nás. Velké díky Lukášovi za backstage fotky a naší nejmilejší Rádě za produkt pics. 
Čtyři modelky, každá jiná, ani jedna by si nekoupila stejnou velikost prádla. A přesto si všechny oblékly REHAB UNDERWEAR a cítily se každá sama sebou!
Děkujeme Barunce, Gábince, Elen a Sáře
No matter what size, you can wear it all! 
Vee.
//EN
As you all know, Rehab is all about love and loving your own skin.  So we just had to take the next step and create the ultimate feeling of sexy & beautiful:  REHAB UNDERWEAR.
All our underwear is handmade by the very talented Lnkrules - all with love & that special attention to details. Super sporty high quality stretchy fabric with a little shiny gloss.
Every piece is as universal as it gets (size-wise), made for all women around the world no matter the size of breasts, hips or ass.  We want you to feel comfortable, sexy and elegant at the same time - no excuses!
Brallette is inspired by sport bras so it holds, and we mean HOLDS everything in one place. But it also fits under dress and looks hot AF. Logo is intentionally placed as visible as possible so it peaks from your tank top during the hot summer days/trainings. 
Panties with see thrue fabric make a great optical illusion with your bottom part. Make it a high cut leg and you will feel like you can walk the red carpet.
Body is THE THING. Extra comfortable fabric which holds EVERYTHING together. Makes an amazing body shape, makes your waist slimmer but in combination with the deep cut back and the deep V cut in front makes you look sexy and unstoppable. 
And because it is all about confidence we know it must fit perfectly. That is why we make the CUSTOM size. You can send us your measurements and your order will be done within 2 weeks. (Adding of text or splatters is also possible)
In Rehab we don't like to label things and we never go the mediocre way. That is why we only have to sizes: SEXY & BEAUTIFUL.
Go to our eshop, get your supercomfortable sporty yet elegant underwear and shine!
Big thanks go to our models and photographes and all people making the HOTTEST photoshoot ever possible. 
Mwah,
Vee.

Leave a comment