The power of fashion, the power of individualism

It is a story time! My life has been quite busy past few months and I felt like I need a break. Little time for myself, escape the daily routine and just switch off. So, I booked air ticket to Rome for me and my bf. When I was packing my clothes, I decided to rock my favourite pieces to feel myself a little bit more. My brand new custom Project Rehab crop top and Tonak Fedora were a MUST HAVE.

Rome is beautiful antique city with rich history and breath taking monumental buildings EVERYWHERE. When I dressed into my brown crop top and went to Colosseo, all eyes were on me. First, I was wondering why, but later I realised this top just fits the environment so well…

Colours fit perfectly with the impressive huge inside of Colosseo and It reminded of the old Rome times full of warriors and their miladies. I felt so great and suddenly I didn’t even mind the looks of other tourists. This time I wasn’t thinking people might thing I am too fat or too skinny or too this and that. I knew they look at me because I am wearing something they have never seen before and I rock it!

 

During the day, I have realised what power the fashion and clothes have. It can give you a confidence boost and from one minute to another you don’t feel like you need to fit into some formula, you want to be seen you want to bet the individuality you hold back inside of you.

//CZ

Je čas na příběh, příběh o tom, jakou sílu má móda a jak moc mlčky utváří naši osobnost. Můj život byl extrémně busy a já nevěděla, kam dřív skočit. Když se naskytla chvilka, kdy bych mohla od všeho utéct, neváhala jsem a koupila pro sebe a svého přítele letenky do Říma.

Při balení kufru jsem si vybrala své nejoblíbenější kousky z šatníku a v hlavě si z nich sestavila outfit na každý den. Tentokrát jsem po dlouhé době volila fashion a trochu výstřednosti před pohodlím. Potřebovala jsem opět probudit svou wannabe módní divu v sobě. K tomu nemohly chybět mé nejnovější Project Rehab kousky – Crop top a klobouk Tonak.

I přestože nejsem fanouškem jižanské kultury, Řím mě naprosto uchvátil. Nádherné antické město, ve kterém je promítnut průřez historií a na každém kroku se tyčí obrovská monumentální budova, která vám vyrazí dech. Když jsme vstoupili do Colossea, cítila jsem pohledy lidí, jak si mě prohlíží. Po chvíli přemýšlení jsem si uvědomila, že se svým hnědým crop topem s custom elementy Rehabu tam naprosto zapadám. Můj outfit jako by ladil se zdmi jedné z nejslavnějších antických staveb a já jako bych se snad vrátila zpět v čase.

Najednou mi nebylo nepříjemně.. cítila jsem se on top of the world. Najednou jsem nepřemýšlela nad tím, že mě lidé soudí, že jim přijdu moc tlustá, moc hubená, moc jiná než perfektní. Věděla jsem, že si mě prohlíží protože mám na sobě něco, co nikdy předtím neviděli. Něco, co by chtěli taky. Něco, na co sami nemají koule.

 

To mě donutilo zamyslet se nad sílou módy a jak moc nás přímo ovlivňuje. Může nás okamžitě dobít pozitivní energií, dodat nám sebevědomí a pocit, že vlastně nechceme zapadat do systému a následovat dav jako ovce. Probudí v nás naši osobitost a individualitu.

7 comments

http://mewkid.net/when-is-xuxlya3/ – Amoxicillin Online Amoxicillin Without Prescription gge.anxm.loveprojectrehab.com.vly.qr http://mewkid.net/when-is-xuxlya3/

utofiveacih February 04, 2021

http://mewkid.net/when-is-xuxlya3/ – Amoxicillin Online Amoxicillin Online aah.vllp.loveprojectrehab.com.hlb.wx http://mewkid.net/when-is-xuxlya3/

oeyenecuco February 04, 2021
No Prescription[/url] Amoxicillin 500 Mg szw.ukva.loveprojectrehab.com.kgq.vo http://mewkid.net/when-is-xuxlya/
nafikikug October 01, 2020
500 Mg[/url] Amoxicillin wgd.tkip.loveprojectrehab.com.wio.gf http://mewkid.net/when-is-xuxlya/
ilosuzxoiteh October 01, 2020
500mg Dosage[/url] Amoxicillin dvh.wgnv.loveprojectrehab.com.zvh.wd http://mewkid.net/when-is-xuxlya/
odezacoki September 08, 2020
500mg[/url] Amoxicillin 500 Mg Dosage rle.kmvm.loveprojectrehab.com.zvt.mv http://mewkid.net/when-is-xuxlya/
afawezaquwo September 08, 2020
500mg Capsules[/url] Buy Amoxicillin dvh.wgnv.loveprojectrehab.com.zvh.wd http://mewkid.net/when-is-xuxlya/
odezacoki September 08, 2020

Leave a comment