O čem Project Rehab je? Můžu si nechat pomalovat svoje věci, nebo kde si můžu koupit už hotové?

Vyrostli jsme na osobním designu, takže Ano a Ano! Malujeme na vaše vlastní kousky, které klienti posílají poštou do ateliéru.  Naše nejpopulárnější designy jsou na bundy, tenisky a kalhoty.
Zároveň si můžeš koupit hotové kousky tady v našem e-shopu (s instrukcemi na Tvůj osobní design do poznámek při check-outu), nebo je přímo vyzkoušet na sobě v obchodě The Address Idea (dole na Václavském náměstí) nebo JineyLevel (Spálená 21, Praha 1)   <3 nově také v Brně v Rebelion Store (Jakubská). 

Jak se prosím časove + cenově pohybuje rehab bot a kalhot? A funguje to tak, že věci pošleme na Tvoji adresu a ty nám je pak zpět?
Přesně tak - boty/oblečení odešleš na adresu ateliéru, dáš mi instrukce na design (barvy, text, slova, iniciály…jakékoli požadavky na design) a já je všechny zapracuji do tvých kousků ;)   Cenově jsou designy za 2000 Kč (včetně zpátečního poštovného i DPH :)  Kousky jsou většinou zpět u majitelek v rozmezí 2-3 týdnů.

Kde má Project Rehab obchod, kde bych si mohla zkusit vaše kousky?
Naší kolekci si můžete vyzkoušet v multi-brandovém vintage storu The Address Idea dole na Václavském Náměstí (28.října 7, Praha 1).  Zeptej se na cokoli staffu, jsou moc milí a o Rehabu vědí skoro všechno ;)  nebo JineyLevel (Spálená 21, Praha 1)   <3 nově také v Brně v Rebelion Store (Jakubská). 

Co když se mi barva odloupne, nebo se mi něco na mém kousku nebude líbit?
Materiály jsou různé, barvy různě reagují na různé povrchy a i když pracujeme s našimi vlastními barvami nejvyšší kvality a máme za sebou zkušenost se všemi typy povrchů, v případě obnošených bot se může stát, že se barva v některém místě odloupne - v tom případě chceme kousek vidět (abychom se mohli poučit proč tomu tak je, protože se to často nestává) a bezplatně ho opravíme a pošleme co nejrychleji již opravený zpět.  U textilu se v žádném případě nestane, že se barva vypere, pokud budeš dodržovat přiložené instrukce k péči o svůj mi/alovaný kousek ;-) 

Jak za objednaný osobní design zaplatím? 
Platbu prosím posílej převodem na účet, který pošleme v emailové komunikaci, případně přes PayPal.  Protože se chceme o tvém osobním designu a jeho majiteli co nejvíce dozvědět, preferujeme osobní emailovou komunikaci o každém kousku. 

 

Máš další otázky?  Napiš nám na info@loveprojectrehab.com