#REHAB NATION 
/TESTIMONIALS/

We are here to support your individuality.  
We are here to make you feel comfortable in the vibe you are carrying around the city.
We are here to support society of people who are not afraid to turn heads and walk the streets with some balls.  
"Dlouho jsem se necitil tak moc sam sebou jako ted. To uvedomeni, ze muzes mit jakejkoli uces chces, zpivat a rapovat, co te bavi a oblikat se tak silene, jak se zrovna citis, je uzasny ! Moc dekuju @project_rehab za tuhle epickou bundu, ktera podtrhuje ten pocit a jsem rad, ze se shodujeme v pohledu na svet,"

<Ben Cristovao> 

 

"P.P.S.: Mám nové boty. Vlastně jsou staré. Ale nové. Hm.. O mé staré boty, co už jen ležely na dně šatníku, se postarala Kat, která z nich udělala naprosto nový, originální kousek. A Kat bude se svým Project Rehab na Teniskology, kde bude mít pocákané boty a levisky a klobouky od Tonaku a spoustu dalších věcí. Já tam budu oba dva dny, a tak se jistě uvidíme!  
P.P.P.S.: Takže v pátek, jo? Já budu ta v pocákaných teniskách."
<Nicole Kudelková, Stylishwhiterabbit.com>

 

"Lišit se od ostatních - first never follows"
<ADAM> Adidas Superstar
"Musím ale varovat- je to jako tetování - jedno nikdy nestačí.  U bot to rozhodně nekončí."
"Jedinečnost pro mě v dnešním černobílém světě znamená hodně. Každý jsme svým způsobem jedineční, jen ne každý to umí dát najevo. V dnešní době, kdy na první pohled nikoho nezajímá kdo doopravdy jste, je skvělý nástroj vyjádření osobnosti a jedinečnosti móda. Styl oblékáni je pro mě jeden ze způsobů jak vyjádřit kdo jsem. @project_rehab mi pomáhá se odlišit. A nosit věci s vědomím, že je to originál, který nemá nikdo na světe je pro mě silná přidaná hodnota."
<LUĎA> Nike Air Force 1 High Tops 
"Jedinečnost pro mě znamená volný prostor bez hranic, kde clovek muze vyjadrit cokoliv, co vychazi primo z nej.. zde neexistuje zadne spatne nebo dobre, zadne hodnotici parametry. Jedinecnost je pro me svoboda projevu, energie kterou kdyz nechate skrz sebe pusobit, uvidite zazraky." 
<BHARA EM> Osobní design army jacket
"Uz mam botky u sebe a jsou nádherný. Jsem uplne nadšená! Mockrat vam dekuji. Ty barvy jsou super a i boticky jsou pohodlne. Je mi jich uplne lito je vzít ven, ale musim se s nimi vsude pochlubit :-) O vikendu proberu skrin a urcite vam poslu nějaký kousek na pomalovani :-)" 
<ANETA> Lítačky 
 
*rehabilitovat = navrátit či obnovit funkci, dovednost, čest, zdraví. 
 to rehabilitate=to bring (someone or something) back to a good condition.