SHOPPING CART

HANDMADE HOODIE: our spring love affair


Jaro je tu!  Příroda se pomalu probouzí a my s ní! Tentokrát jsme si hned na začátku roku splnili další sen a konečně začali šít kousky oblečení, které vlastnoručně navrhujeme a z osobně vybraných látek ručně šijeme.  
První vlaštovkou je ručně šitá Handmade Hoodie, kterou jsme navrhli přesně tak, jak to máte vy, jedineční, rádi! Trochu oversized a taky trochu prodloužená pro comfy faktor. My jí zatim nesundali - může mikina objímat? Protože tahle je tomu sakra blízko.
Jelikož materiál je duší každého oblečení, vybírali jsme látku pečlivě. Testovali jsme ji, nosili v terénu, prali a nakonec jsme tuhle unisex hoodie ušili z té nejňuchňavější, nejteplejší a nejpohodlnější zateplené bavlny, kterou jsme mohli najít.

Grey hoodie patřila již od roku 2017 mezi naše klasické a nejoblíbenější Rehab kousky, proto se vrací zpět v novém, lepším! Kromě materiálu se změnil také design pomalování. Co zůstává pořád stejné jsou naše jedinečné barvy, které můžeš prát a nezmění barvu.  Klokanku můžete objednávat ve třech základních design variantách: bílá, černá a neon oranžová.  Custom varianta s vlastní vybranou kombinací barev, slov nebo symbolů je samozřejmostí.    

P. S. Už tento týden fotíme s naší Rehab Community novou kolekci! Sleduj to na Instagramu nebo Facebooku a nepropásní to! Tohle by Tě fakt mrzelo!

Jako každý Rehab kousek i tahle kráska bude každá jen jedna na světě, washable, loveable a pro každého, kdo má odvahu být sám sebou. 
S láskou,
Vee

//EN

Spring is coming and so are we with some new painted pieces for your closet! First drop of 2019 introduces this premium hand-sewn Handmade Hoodie!
And it is everything you guys love: highest quality, unique and of course cool af.
Bit oversized to give you the real comfort and a bit longer to give you more styling opportunities that define this season.

We chose the fabric carefully to satisfy each one of you! And what we made here is the cuddliest, warmest and most comfortable unisex hoodie ever.
Motivational label on the hood to keep your mind right & of course our own special washable 3D layered Rehab paints that make this hoodie the only one in the world - just like you are

And last but not least: This week we are shooting the new collection! So keep up with us on IG and Facebook & don't miss anything!

Washable, loveable a for anyone, who is brave to be individuality.
With love,
Vee


Napište komentář