SWEATSHIRT 2.0

Představujeme Ti další kousek kolekce LOVE IS BLIND 2.0 - unisex SWEATSHIRTS!

 

Minulý týden proběhl release prvních kousků z nové kolekce.  Díky za obrovský zájem! První TEES for her a TEES for him/unisex z naší dílny už putují k novým majitelům a majitelkám.  A na ty další na waiting listu se postupně dostává řada.
Další produkt je absolutní must-have - UNISEXOVÉ MIKINY aka SWEATSHIRT 2.0. Pohodlnou a měkoučkou eko bavlnu si zamiluješ natolik, že už mikinu nikdy nebudeš chtít sundat.

Naštěstí se díky jednoduchému střihu hodí naprosto ke všemu. Kup si ji jako oversized boyfriend mikču nebo jako fitted sweatshirt k podpatkům.

Mikina je vpředu simple téměř bez barev a bez potrhání (samozřejmě v rámci custom objednávky můžeme potrhat) a záda jsou v základu vyzdobena černou a bílou barvou, uprostřed s 2.0 ručně našitou nášivkou mezi lopatkami. Protože ti pořád kryjeme záda a stojíme za vším co děláš!

Systém objednání funguje stejně jako u triček 2.0. Kup si mikinu přes eshop nebo piš zprávu na náš facebook / instagram / email. Jak funguje nově zavedený waiting list si přečti v předchozím článku - zde

Tenhle super kousek si nemůžeš nechat ujít. Tak si vyber svoje barvy (nebo to nech v originále podle nás) a nabíhej na eshop!

Lásku všem Rehab lidem,

Vee.

Fotograf: Tomáš Bederka
Modelové: Jessica Gavriely, Adriana Mariáčová, Andrea Nováková, Michal Chládek, Adam Semerád. 

EN//

Release of the LOVE IS BLIND 2.0 collection continues. Today it is all about the new unisex sweatshirt!

Wear it as an oversized sweatshirt or elegant one. It is all up to you. Almost plain front classic Rehab designed back with balls. Two colours you like and new Project Rehab 2.0 tag reminding you that we will always get your back

Super comfy sweatshirt which is a must have in your closet. High quality eco cotton as always from Project Rehab, army green colour which never goes out of style and thousands of options to match it in your outfits. 

Shop yours on our eshop or send us your order in message via facebook / instagram / email. You can read everything you need to know about the new waiting list in previous post - here

So head to our page and shop yours asap! 

Lots of love,

Vee.

1 comment

Popatrz krajową możliwość najosobliwszych supli dodatkowych do odkupienia gwoli wszelkiego. Wyniki pewne, zbadaj jeno możliwość a będziesz dobry

RobertZedly July 06, 2018

Leave a comment