SHOPPING CART

ZIP HOODIES 2.0.


Další z mikin kolekce LOVE IS BLIND 2.0 je tady! Tentokrát jsou to černé ZIP HOODIES. Totálně pohodlné mikiny na zip s kapucí z ekologické bavlny a s vymazlenými detaily. 

 

 

Opět je to UNISEX model, který přináší nekonečno možností stylingu. Kombinace černé látky s bílou barvou nikdy nezačne nudit a hodí se prostě ke všemu! 

X na rukávu chrání tvojí individualitu mezi davem - slouží jako označení našich influencerů a členů Rehab Nation. Jakmile se jednou připojíš k VIP Rehab Nation, nikdy už nebudeš na nic sám. 

Naším absolute fav detailem na mikině jsou signature Project Rehab stužky, které jsou u kapuci místo nudných okoukaných tkaniček. Samozřejmě ručně šité.

 

O waiting listu a způsobu objednání už víš. Stejně tak víš, že mikiny jsou dostupné ve dvou variantách - ORIGINAL a CUSTOM.  Original verze je ta, kterou vidíš na obrázku.  Pokud zvolíš custom verzi, můžeš si říct o jinou barvu, svoje vlastní nápisy i level roztrhání.  Na tobě je jen vymyslet co přesně chceš a pak už jen zářit v mikině v ulicích.

Nenech se svést z cesty za svými sny a pokaždé následuj své srdce a hledej lásku ve všem a všude. Lépe svou mysl rehabilitovat nemůžeš. A láska k téhle hoodie ti rozhodně pomůže!

Šedé zip hoodies budou k mání už brzy! Sleduj to na instagramu a facebooku.

Posíláme lásku,

Vee.

Modelové: Patricie Emingerová a Pafi
Pics: Tomáš Bederka

//EN

Another product LOVE IS BLIND 2.0 is available! This time it is the everytime classic black ZIP HOODIE!

Killer combination of black and white works always and you can combine it with everything in your closet. Area and colour of the splatter stays always the same. You can only work on the ripping yourself and you can also add a motivation motto to remind yourself everyday what you chase. 

X on the sleeve remindes you forever that you belong to the Rehab Nation and that we support your craziest ideas. 

Absolute fave detail on this hoodie is the signature Project Rehab ribbon! Laces are already way too boring for amazing clothes. 

 

Shop online or over the messages as you know it already. You will be automaticaly added onto a waiting list.

BTW. Keep your eyes open! Grey zip hoodies are coming soon!

Luv ya,

Vee.


1 komentář


 • Alton

  Dear Friend,

  This is Janefun Garment Weaving Co., Ltd., We (Janefun) are an OEM factory, We already have 20 years experience in garment field.

  Our primarily products are Hoody, Dress, Trousers, Golf shirt, Tee shirts, singlet, tracksuits… Our products use standard production processes, and we have our very own R&D and also Quality Assurance Professionals. And also basic material random check, textile check record, on line check record and 100% last check prior to delivery. We have actually established excellent company relations of collaboration with numerous popular brand name such as KIK, WIBRA as well as WOOLWORTH.

  Please visit our internet site: https://jjzhgarment.en.alibaba.com/

  Thanks for visiting check out!! Desire our products will be useful for your business.
  Welcome to contact us without think twice: elaine@janefun.com or allen@janefun.com

  Eagerly anticipating collaborating with you.

  Ideal pertains to,
  Janefun Garment Weaving Co., Ltd.,.


Napište komentář