HOODIE 2.0.

Smršť nových produktů LOVE IS BLIND 2.0 pokračuje, tentokrát je tu šedá HOODIE 2.0. v klasickém střihu přes hlavu - kapuce + klokanka.

Představujeme náš nejpohodlnější typ mikiny. Můžeš se do ní zachumlat a tahat jí celý podzim a zimu. Co víc chtít než mít styl a ještě zůstat v teple. 

Ani tentokrát jsme nezapomněli na detaily, které vytváří dokonalý celek. Motivační etiketa Project Rehab 2.0. na kapuce, samozřejmě ručně našívaná.  Když kapuci sundáš, každý za tebou si může přečíst o tvé jedinečnosti a o naší věčné podpoře tvé individuality. Když kapuci nandáš na hlavu, zapomeneš na okolí a budeš si střežit svojí vlastní flow. 

UNISEX střih v tomto případě vybízí k oversized velikosti, protože tak je to největší stylovka. 

Objednávej na eshopu verzi ORIGINAL (tu vidíš na obrázku) nebo CUSTOM, kde si můžeš zvolit svoje barvy a nápisy. Zapíšeme tě na waiting list a s láskou vytvoříme tvou nejoblíbenější hoodie ever. 

Do té doby rehab your mind,

Vee.

Modelové: Adriana Mariáčová, Pafi, Michal Chládek, Lily 
Pics: Tomáš Bederka

//EN

The shower of new products from the LOVE IS BLIND 2.0 collection continues. Today it is the unisex grey HOODIE.

The most free and the most comfy piece from our handmade factory. High quality eco material and the most simple cut. Optimal for this hazy fall - you can cuddle yourself inside of this hoodie and simply survive the whole winter.

Typical added value is our own Project Rehab tag on the hood to remind you who is always looking after you from up there.

Shop yours on our eshop. Either in ORIGINAL version (in the pictures) or CUSTOM where you can choose your favourite colours of splatter.

All the love,

Vee.

Leave a comment